Fidget spinner

Fidget Spinner możemy kupić w internecie. Jest wiele sprzedawców którzy oferują szeroką ofertę w wyborze Fidget spinnera.

Możemy kupić również w sklepach stacjonarnych oraz na bazarze

Ceny wahają się od kilku zlotych do nawet kilkuset złotych. Istnieją miliony kolorów oraz wzorków na Fidget spinerze więc jako kupujący mamy duży wybór. Jest to zabawka zręcznościowa polega na długim kręceniu się na łożyskach. Fidget Spinner jest uważany jako głupia zabawkę, w niektórych częściach świata jest zakazana w szkołach. Fidget Spinner możemy zrobić sami wystarczy nam 3 łożyska które będą połączone plastikiem lub jakimś metalem. Lecz łatwo możemy kupić internecie z designem Batmana, Spidermana i różnych fikcyjnych postaci którzy sa bohaterami różnych seriali lub kreskówek. Są miliony ludzi którzy próbują pobić rekord kręcenia się Fidget spinnera , czym lepsze łożyska tym lepsze wyniki w kręceniu się. Nawet do trzech minut może kręcić się ta zabawka. Jeszcze całkiem dobra Zabawka która pozwala się zrelaksować i odstresować. Początkowo zabawka miała na celu pomaganie dzieciom którzy chorują na ADHD na autyz. Lecz jak widać z Fidget spinnera zrobiono plan na biznes i pomysł rozpłynął się po całym świecie lecz teraz powoli zanika szał na tą zabawkę.

 

Fidget Spinner dostał wielką falę krytyki, Niektórzy twierdzili , że jest to zabawka dla głupich ludzi. W Polsce Fidget spinnera jest dostępny praktycznie wszędzie możemy dostać go w każdym sklepie z zabawkami. Spinner zyskał sobie też renomę „najbardziej pożądanego wśród najbardziej niepotrzebnych gadżetów 2017”. Zabawka podbiła cały świat, zrobiło się o niej bardzo głośna. Bez wątpienia każdy nastolatek domu posiada taką zabawkę. Wyjście na miasto bez Fidget spinnera to nie bo już lans , każdy chciał go mieć. Jeszcze gdy cena Fidget spinnera była bardzo duża można było szpanować. Uważano również, że zabawką jest dzielem szatana i, że w srodku niej siedzi diabeł. Jest to oczywiście wymyśl ludzi którzy próbują walczyć z takimi popularnymi zabawakami. Fidget spinnera jest godny polecenia, zabawka jak najbardziej sprawdzona i polecona przez dużych youtuberów.