Szybkie pożyczki online – jak wybrać najlepszą firmę pożyczkową?

Firma pożyczkowa oferująca najwyższej jakości usługi postępuje zgodnie z prawem i dobrym obyczajem. Oznacza to, że wnioskodawca o pożyczkę powinien liczyć się z tym, że jego zdolność kredytowa zostanie zweryfikowana. Może oczekiwać też ochrony danych osobowych i dodatkowych korzyści.

Firma pożyczkowa udzielająca pożyczek skrojonych na miarę

Najlepsze firmy pożyczkowe pozwalają wziąć pierwszą pożyczkę za darmo na specjalnych warunkach – kwota i okres spłaty są z góry ustalone. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania tego typu produktów wynosi 0 procent. To jednak oferta promocyjna. W stałej ofercie szybkie pożyczki online można zaciągać na dowolną kwotę z przedziału od 100 do nawet 7000 złotych.

Kwotę i okres spłaty pożyczki można łatwo ustalić przy pomocy prostych w obsłudze suwaków na stronie firmy pożyczkowej. Zmiany tych parametrów przekładają się na wysokość prowizji, RRSO, miesięcznej raty, a także na ilość rat do spłaty w przypadku pożyczki ratalnej i wysokość rat. Warto wybierać takie firmy pożyczkowe, które umożliwiają elastyczne dopasowanie parametrów pożyczki do potrzeb i możliwości.

Bezpieczeństwo szybkich pożyczek online – wybór firmy

Szybkie pożyczki online można brać bezpiecznie, jeśli korzysta się z usług firm pożyczkowych dbających o przestrzeganie zasad ochrony danych osobowych swoich klientów. Jedną z takich firm jest Moneyman. Najlepsi pożyczkodawcy przestrzegają Ustawy o ochronie danych osobowych, przetwarzają i przechowują dane podane w formularzach przez klientów zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Dodatkowo zabezpieczają swoją stronę internetową przed atakami mającymi na celu przechwycenie wprowadzanych danych.

Bezpieczeństwo szybkich pożyczek online najlepsze firmy pożyczkowe zapewniają także w innym wymiarze – zapobiegają użyciu wyłudzonych danych. Żeby dostać pożyczkę przez Internet, nie trzeba zwykle przedstawiać żadnych zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu, ale należy zweryfikować swoje dane przy użyciu metody stosowanej przez różnego typu instytucje finansowe, także banki. Pożyczkodawca zwykle prosi osobę składającą wniosek o pożyczkę o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę z rachunku, którego wnioskodawca jest właścicielem, na podane konto. W ten sposób może potwierdzić prawdziwość podanych w formularzu danych. Najlepiej wybierać te firmy pożyczkowe, którym te metody nie są obce.

Korzyści dla stałych klientów – czy można na nie liczyć?

Warte uwagi są też takie firmy pożyczkowe, które premiują swoich stałych i rzetelnych klientów. Niektóre z nich pożyczają coraz większe kwoty i na dłuższe okresy, przyznają punkty za spłatę pożyczek, które można wymieniać na nagrody i udzielają zniżek na swoje produkty.