Czas relaksu

Dom z ogrodem to spełnienie marzenia o własnym miejscu na ziemi. W końcu Eden, czyli raj też był ogrodem. W czasach, gdy spędzamy wiele czasu w pracy i jesteśmy ciągle na wysokich obrotach – ogród to miejsce, gdzie możemy naładować akumulatory, odzyskać energię i nabrać nowych sił do działania.

1367130_75067738 (2)
Nie tylko fotele
By komfortowo spędzać czas w ogrodzie niezbędna jest dobra pogoda i wygodne meble. Kiedyś rolę mebli ogrodowych spełniały sklecone z kilku desek ławki i składane leżaki. Obecnie mamy ogromny wybór mebli. I nie ogranicza się on do ławek, stolików i foteli. Kto powiedział, że w ogrodzie nie można sobie uciąć poobiedniej drzemki? Świetnie nadaje się do tego wygodny hamak – a tych znajdziemy spory wybór. Tradycyjne hamaki sznurkowe, hamaki z bawełny czy na stelażu – każdemu według potrzeb. Wymagający nie muszą jednak poprzestawać na hamakach. W ofercie ekskluzywnych sklepów z meblami ogrodowymi znajdują się także wygodne, jedno- lub kilkuosobowe leżanki. Coraz cieplejsze ostatnio lata to świetna motywacja do spędzania w ogrodzie wielu godzin.
Design w ogrodzie
Meble ogrodowe nie muszą być przaśne. Te współczesne to często pokaz talentu designerów. Do ich realizacji nie używa się już zwykłych desek a ekskluzywnych materiałów. Idealnie sprawdzającym się w plenerze materiałem jest technorattan – nowoczesny materiał, nie tylko elegancki, ale także odporny na trudne warunki atmosferyczne. Solidnością odznaczają się meble żeliwne. Ich zaletą jest trwałość, będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Meble drewniane to oferta dla lubiących naturalne materiały. Zestawy mebli rattanowych charakteryzują się lekkością i oryginalnym wzornictwem. Metalowe meble to idealne rozwiązanie dla tych, którym szkoda czasu na ciągłe przenoszenie mebli z ogrodu do wnętrza, by ochronić je przed deszczem i mrozem. Meble z metalu przetrwają długie lata mimo niesprzyjającego klimatu. Potrzebujesz relaksu? Spraw sobie meble do ogrodu.