Kupony podarunkowe dla pracowników i ich rodzin

Warunkiem dobrego, udanego życia jest równowaga między sferą zawodową i osobistą. Taka homeostaza gwarantuje szczęście. Problem w tym, że stan harmonii bardzo trudno osiągnąć we współczesnym świecie. Na szczęście niektóre firmy dbają o swoich pracowników, starając się stworzyć im optymalne warunki godzenia życia zawodowego i z czasem wolnym. Jak to robią?

 

Szerokie możliwości realizacji

 

Przystępują do opisanego na stronie http://www.benefitdeals.pl programu BenefitDeals i wręczają im kupony podarunkowe, które upoważniają do korzystania z szerokiej gamy usług. Dzięki temu personel ma możliwość zorganizowania w atrakcyjny sposób czasu wolnego dla siebie i swoich bliskich. Przy okazji oszczędza pieniądze i cieszy się życiem. To z kolei sprawia, że wydajniej pracuje i jest mocniej związany z przedsiębiorstwem, które go w ten sposób nagradza.

Kupony podarunkowe można więc uznać za pozapłacowe świadczenie pracownicze. Jak je zdobyć? Trzeba być zatrudnionym w zakładzie, który przystąpi do programu stworzonego przez warszawską spółkę Benefit Systems słynącą z nowoczesnych rozwiązań w wynagradzania personelu.

Obecnie kupony podarunkowe umożliwiają skorzystanie z oferty sprawdzonych usługodawców z 12 kategorii. Ich posiadacze mogą je realizować w restauracjach, salonach spa, pensjonatach, na obiektach sportowych, muzeach, galeriach, kinach, ośrodkach zdrowia. Nie brakuje też bonusów stworzonych z myślą o dzieciach pracowników i całych rodzinach. Znajdzie się też coś dla tych, którzy w wolnym czasie chcą się rozwijać.