Modne fryzury dla dziewczyn

Decydując się na zmianę fryzury należy brać pod uwagę nie tylko nadchodzące trendy, ale i owal twarzy. Żadna kobieta nie będzie wyglądała atrakcyjnie nawet w najmodniejszej fryzurze jeżeli nie jest ona dobrana do kształtu twarzy. Jakie stylizacje proponują fryzjerzy na rok 2013?

W nadchodzącym roku na topie będą fryzury „rozwiane przez wiatr”, które pozornie wyglądają niedbale, a przy tym bardzo naturalnie.

To, co zwykle kojarzyło nam się z „domowym” uczesaniem jak najbardziej pasuje nawet na wielkie wyjścia. Luźno upięte koki, lub niesforne fale przeczesane palcami, które sprawiają, że kobieta wygląda, jakby dopiero co wstała z łóżka, to prawdziwy trend 2013 roku.

 

Nonszalancki kok upięty luźno wsuwkami lub gumką najlepiej prezentuje się u właścicielek długich włosów, zarówno wycieniowanych jak i ściętych prosto. Kok możemy urozmaicić kilkoma warkoczykami splecionymi z boku.
Fryzura typu „snooki” będzie nadal na topie, a jej wykonanie jest bardzo proste. Należy natapirować włosy na czubku i z tyłu głowy i podpiąć je wsuwkami. Jednak to uczesanie nie będzie pasowało każdej kobiecie, gdyż odsłania całą twarz, dlatego kobiety posiadające wysokie czoło, czy okrągłą buzię nie będą wyglądały korzystnie w tej stylizacji.

 

Nic nie zmienia tak naszego wyglądu jak nowy kolor kosmyków. Efekt „ombre” czyli ciemne włosy z mocno rozjaśnionymi końcówkami wychodzi z mody. Bardziej ekstrawaganckie fryzury jak niebieskie, różowe czy zielone włosy tak popularne ostatniego lata, również są już passe.

 

Do łask powracają klasyczne barwy. Modnie ufarbowane włosy, to te w naturalnej i jednolite kolorystyce. Szczególnie modna jest ciemna czekolada dla kobiet o jasnej cerze oraz jaśniejsze odcienie brązu. Włosy farbowane samodzielnie w domu zazwyczaj nie wyglądają imponująco. Jeżeli myślimy o koloryzacji, warto udać się do zaufanego fryzjera-pomoże nam on dobrać modny kolor, który będzie idealnie współgrał z naszym typem urody.