Weekend we dwoje nad morzem

Chciałbyś spędzić wolny weekend inaczej niż zwykle, ale nie masz pomysłu jak urozmaicić ten czas sobie i drugiej połówce? Wiele osób w zimowe miesiące decyduje się na krótki wyjazd zagranicę, jednak w Polsce jest tyle malowniczych zakątków, że my polecamy rodzimy wypoczynek.

Zrób niespodziankę osobie, którą kochasz i wypocznijcie razem nad morzem-o tej porze nie ma tam zbyt wielu turystów i można spokojnie przechadzać się po nadmorskich ulicach.

Ci, którzy cienią sobie ciszę i prywatność, będą zadowoleni z weekendu w niewielkich nadmorskich miejscowościach jak Pobierowo, czy Rewal. Zakochane pary powinny odwiedzić Różaną Aleję Zakochanych w Rewalu oraz piękną latarnię morską w Niechorzu. Poza tym morze zimą wygląda wyjątkowo-piasek pokryty białym puchem i zamarznięty brzeg Bałtyku to niesamowity widok. O tej porze nasycenie powietrza jodem jest największe, warto więc wybierać się na wspólne, długie, romantyczne spacery po białej plaży dla zdrowia.

Wielu właścicieli pensjonatów i hoteli poza sezonem letnim oferuje turystom noclegi za pół ceny. Również w restauracjach i kawiarniach niejednokrotnie obowiązuje ceny niższe o kilkadziesiąt procent niż podczas wakacji. Te pary, które preferują aktywny wypoczynek mogą odwiedzić Trójmiasto, gdzie w sezonie zimowym działa wiele lodowisk.

Właściciele pensjonatów i hoteli organizują też dla swoich gości kuligi. Sopocka Łysa Góra zaspokoi sportowe zapędy fanów narciarstwa. Po całym dniu zimowego szaleństwa warto wybrać się na spacer po słynnym molo w Sopocie-to okazja do podziwiania Bałtyku w zimowej scenerii.

Natomiast na pary, które nie przepadają za wysiłkiem fizycznym, czeka mnóstwo nadmorskich ośrodków SPA, których bogata oferta zabiegów zaspokoi nawet najbardziej wymagającego turystę. Sauna, łaźnia parowa, czy relaksujące masaże to znakomity sposób na zrelaksowanie się z dala od codziennego zgiełku. Bałtyk zimą jest nie mniej atrakcyjny niż latem, warto zaprosić drugą połówkę na zimowy weekend nad polskim morzem.