Chłopak kupuje prezent dla dziewczyny

Dla mężczyzn kupowanie prezentu to istna męka. Nie ma większego znaczenia, czy jest on kawalerem, mężem, chłopakiem, czy tylko kolegą. Jeśli stoi przed zadaniem wyboru upominku dla bliskiej sobie kobiety, ma spory problem. Na szczęście w tym przypadku istnieje droga na skróty.

Coś odpowiedniego do charakteru

 

Kupowanie prezentów to dla panów problem. Pewnie istnieją tacy, którzy sobie z tym radzą, ale większość facetów nie lubi tej czynności. Dlaczego tak jest?

Zdaniem ekspertów wynika to z faktu, że mężczyźni muszą zainteresować się czymś, co jet im totalnie obce i niezrozumiałe. To tak jakby miłośnik opery zajął się naprawami hydraulicznymi. Dodatkową trudnością, przed jaką stoją panowie, jest kobieca psychika. Pojmują ją tylko same panie. Facetom trudniej się domyślić pewnych rzeczy, która dla płci pięknej wydają się oczywistością.

Na szczęście ze wszystkim można sobie poradzić. Przede wszystkim trzeba zachować spokój, z czym panowie zwykle nie mają problemu. Pomoże w tym opracowanie planu działania.

Pierwszą czynnością jest ustalenie okazji. W drugim kroku należy ustalić budżet, czyli kwotę, jaką można przeznaczyć na prezent dla dziewczyny. Następnie przychodzi czas na wybór miejsca zakupów.

Można odwiedzić ulubione galerie i sklepy. Sęk w tym, że nie zawsze jest na to czas. Poza tym kupowanie w takich sytuacjach często odbywa się pod wpływem impulsu. W efekcie, gdy wracamy do domy i wypakowujemy rzecz, przestaje się nam ona podobać albo z innego powodu okazuje się złym wyborem.

Lepszym wyjściem jest włączenie komputera i wejście do internetu. Nie trzeba nawet używać wyszukiwarki. W oknie przeglądarki wystarczy wpisać adres http://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet.

Znajduje się pod nim platforma umożliwiają zakup i rezerwację oryginalnych prezentów w formie usług. Klient kupuje kupon na realizację danej usługi. Może być nim np. masaż, zabiegi kosmetyczne, terapia mikroigłowa, weekend w hotelu, porada stylisty, warsztaty taneczne, trening pod okiem fachowca od fitnessu, nauka gry na fortepianie albo skrzypcach.

Opcji jest wiele, bo oferta portalu została podzielona wedle okazji, pułapów cenowych, miejsc oraz ogólnej charakterystyki prezentu. W wyborze warto kierować się upodobaniami kobiety, jej gustami, stylem, charakterem.

Miłośniczka adrenaliny na pewno ucieszy się z możliwości skoku ze spadochronem albo lotu paralotnią. Gdy jest bardziej tradycyjna, zaprośmy ją na kolację albo zafundujmy wizytę w spa lub karnet na zakupy z personal shopperem (czyli takim doradcą zakupowym). Jeśli chcemy zrobić naprawdę duże wrażenie, zaprośmy bliską nam kobietę na weekend w apartamentowcu w lofcie. Pamiętajmy, że prezent ma sprawiać przyjemność obdarowanej, a nie nam.

Więcej propozycji na udany prezent dla niej znajdziemy na stronie http://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet.

1 thought on “Chłopak kupuje prezent dla dziewczyny”

  1. Prezenty niespodzianki są też świetnym pomysłem – coś, w co osoba musi włożyć dużo serca i siebie, np. własnoręcznie przygotowana kolacja, ciasto itd. :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.