Na co pozwala karta MultiSport?

Ten, kto myśli, że ludzi do danej firmy przyciąga przede wszystkim wysokość płacy, jest w błędzie. Okazuje się bowiem, że najważniejsze są czynniki pozapłacowe. Ludzie cenią sobie przede wszystkim stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju, możliwość wykonywania atrakcyjnych rzeczy.

Ćwicz, gdzie chcesz!

 

Wiedzą to największe firmy, które od lat kuszą najlepszych specjalistów pozapłacowymi bonusami. W ten sposób nie tylko budują swoją atrakcyjność w oczach potencjalnych pracowników i klientów, ale też zwiększają motywację już zatrudnionych.

Proponowanie załodze świadczeń w rodzaju służbowego telefonu bez limitu rozmów prywatnych, prywatnej opieki medycznej, dostępu do kursów i szkoleń zawodowych pozwala też zbudować pożądaną na wysoki szczeblu zarządzania lojalność do firmy. Właściciele mają pewność, że wysokiej klasy fachowiec nie przeniesie się po kilku miesiącach czy roku do konkurencji skuszony lepszymi warunkami.

Bardzo chętnie stosowanym bonusem pozapłacowym jest karta MultiSport (http://www.kartamultisport.pl). Dostarcza ją warszawska spółka Benefit Systems – pionier programów kafeteryjnych w Polsce.

Karta pozwala ćwiczyć w tysiącach obiektów w całym kraju. Obecnie w programie uczestniczy około 4300 podmiotów z 620 miast we wszystkich województwach. Program jest więc idealny dla każdego przedsiębiorstwa – małego i dużego. Jego uczestnicy mogą bez ograniczeń korzystać z oferty obiektów sportowych. Nie tracą możliwości spędzania wolnego w ulubiony sposób nawet wtedy, gdy wyjadą w delegację, są na urlopie albo postanowią się przenieść do innego oddziału firmy.