Odonati to miejsce dla tych, którzy chcą wyrażać siebie poprzez niepowtarzalny strój

Bycie modnym zawsze jest w cenie. Jednak niektórym osobom nie wystarcza ubieranie się w stroje dostępne w sklepach sieciowych. One pragną wyrazić siebie w inny sposób. Chcą, by ich strój był unikalny – tak jak unikalny jest każdy człowiek. Dawniej tacy indywidualiści mieli ciężki żywot, dziś mogą zaopatrywać się w Odonati.

Tkaniny de luxe prosto z Włoch

Pod tą nazwą kryje się sklep z tkaninami de luxe. Dostępne tu materiały powstają w renomowanych włoskich fabrykach. Stanowią produkt nowatorskich procesów technologicznych. W tych samych zakładach zaopatrują się znane domy mody (Maxmara, Armani, Escada, Marc Cain, St. Emile).

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodność materiałów w sklepie Odonati jest imponująca. Oferta podzielona jest na 11 kategorii głównych. W każdej znajduje się kilka podkategorii.

W Odonati znajdziemy tak ekskluzywne tkaniny jak np. jedwab naturalny. W dodatku dostępny jest on we wzorze devore. To tkanina mięsista i miła w dotyku. Stanowi połączenie tkaniny nieprzezroczystej z półprzezroczystą. Powstała dla Giorgia Armaniego, o czym informuje sygnowanie w kolorze srebrnym, umieszczone na brzegu materiału.

woman-659352_1280

Eksperci podpowiadają, że z takiego jedwabiu devore można uszyć kostium z miękkiej, dzianinowej wełny z kaszmirem. Jego podkreśleniem będzie właśnie jedwabna koszula. To elegancki zestaw dla modnej kobiety, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Może być traktowany jako strój do pracy albo jako wyjściowy.

Innym ciekawym surowcem dostępnym w sklepie internetowym Odonati jest czarny żakard. Dominantą jest tutaj wiskoza, w którą wpleciono nadające połysk włókna poliamidowe. Tkanina daje efekt trójwymiarowości.

 

Marka Odonati to nie tylko sklep. Przedsięwzięcie obejmuje również studio kreacji wizerunku. Jego twórcy dzielą się swoimi dokonaniami, udostępniając zdjęcia stworzonych przez siebie kolekcji.

Mają one inspirować osoby szukające własnego stylu, chcące zbudować niepowtarzalny image. Przeglądanie zamieszczonych galerii znakomicie pobudzi kreatywność. Spędzony w ten sposób czas na pewno zaowocuje pomysłem na wyjątkową kreację.

Na stronie publikowane są też sugestie odnośnie sposobu wykorzystania poszczególnych rodzajów tkanin i ich zestawiania ze sobą. Znaleźć tu można porady dotyczące kreowania pięknego ciała jako fundamentu każdego wizerunku.

Twórcy Odonati z powodzeniem pokazują, że tworzenie unikatowych strojów może dawać mnóstwo frajdy i być zabawą samą w sobie. Jeśli więc szukamy designerskich i wysokogatunkowych tkanin, które nie rozlecą się po kilkukrotnym użyciu, odwiedźmy adres http://shop.odonati.pl/.