Srebrne kolczyki w Trendsetterka.com

Kolczyki są dziś jednym z najpopularniejszych elementów biżuterii. Zastąpiły w naszych uszach klipsy, które nosiły nasze mamy i babcie. Wraz ze zmianą sposobu zakładania zmienił się ich wygląd i design — są lżejsze, bardziej delikatne i eleganckie.

Kolczyki noszą dziś wszystkie panie, bez względu na wiek. Bardzo często rodzice przekłuwają uczy dziewczynkom w wieku jeszcze niemowlęcym, a małe, siedzące w wózeczkach modnisie z dumą prezentują malutkie kolczyki. Nic w tym dziwnego — to element garderoby, który podkreśla urodę, dodaje szyku i elegancji. Oczywiście pod warunkiem, że jest umiejętnie dobrany i nie straszy kiczem i tandetą. Srebro potrzebuje bowiem eleganckiej i stylowej oprawy.

 

Każdy wzór jest możliwy

Choć producenci biżuterii oferują szeroką gamę produktów, nadal wielkim zainteresowaniem cieszą się kolczyki srebrne. Wiele kobiet woli bowiem srebro od złota — mniej rzuca się w oczy, nie jest krzykliwe i pretensjonalne. Inna kwestia, że przy równie wysokiej jakości wykonania, srebro jest dużo tańsze od czystego złota, czyli więcej pań może sobie na nie pozwolić. Kolczyki srebrne dostępne są w formie wkrętów i zawieszek, w zależności od rodzaju zapięcia. Wbrew pozorom, nie są to jedynie małe diamenciki w uszach czy wielkie koła. Do wyboru jest szereg modeli, wzorów, kształtów, a nawet kolorowych dodatków w postaci szlachetnych i mniej szlachetnych kamieni. Dziś nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o kształt kolczyków: motywy roślinne i zwierzęce, figury geometryczne, postacie mitologiczne, krzyże czy popularne ostatnio sowy to tylko niektóre z szeregu wzorów.

Kupuj kolczyki przez internet

Kolczyki srebrne można kupić w tradycyjnych salonach jubilerskich, jednak dużo większe możliwości dają sklepy internetowe. Dzięki nim można w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu obejrzeć setki modeli i wybrać coś idealnego dla siebie. Kolczyki są leciutkie, dlatego koszty przesyłki są zwykle symboliczne. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny sklep, wybierzmy taki, który oferuje sporo nowości, stale poszerza asortyment i cieszy się pozytywną opinią wśród byłych klientów. Srebra nie warto przecież kupować w ciemno.