O nas

Preser to głównie agregator infografik, analiz, raportów oraz innych materiałów o wartości naukowej lub popularnonaukowej przedstawianych w formie graficznej. Stanowi nie tylko miejsce, gdzie można przeglądać i komentować ciekawe treści, ale także umożliwia produkcję oraz dystrybucję własnych informacji. Jeżeli jesteś blogerem, dziennikarzem lub po prostu lubisz wiedzieć, co się dzieje, to możesz także dopisać się do naszej listy mailingowej za pomocą formularza znajdującego się na stronie głównej. Subskrybentom rozsyłać chcemy jedynie krótkie alerty tekstowe, które będą informować o nowym materiale zamieszczonym na stronie tak, by dostęp do najświeższych publikacji mógł być natychmiastowy.

Jeżeli posiadasz zasób ciekawych danych, ale obawiasz się, że w formie raportu lub informacji prasowej okażą się one mało atrakcyjne oraz trudne w odbiorze dla szerszego grona potencjalnie zainteresowanych, to stworzenie infografiki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Przepływ informacji jest coraz szybszy, a materiały graficzne stają się coraz popularniejsze. Chcesz, żebyśmy przygotowali dla Ciebie infografikę?

Zapytania można składać poprzez formularz Preser.

 

 

Oto niektóre korzyści współpracy z preserem:

  • Informacja o dodaniu materiału dociera nie tylko do użytkowników strony i jej subskrybentów, ale także rozsyłana jest do bazy bazy dziennikarzy w formie mailowego powiadomienia.
  • Dystrybucja w sieciach społecznościowych.
  • Umieszczenie w archiwum infografik, dzięki czemu każdy może ponownie odszukać materiał bez najmniejszych problemów.
  • Wsparcie SEO.

Ewentualne rozwiązania o szerszym zakresie ustalane są w toku indywidualnych negocjacji. Sprawdź FAQ.

 

 

Chcesz nawiązać współpracę? Masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy do uzupełnienia formularza kontaktowego. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.

Możliwość komentowania jest wyłączona.