Zak Designs działa już na rynku od 1976 roku

Dostarcza ludziom zastawy obiadowe, talerze, misy, kubki, butelki sportowe, pojemniki na żywność, papierowe torebki i wiele innych produktów, które w ciekawy sposób urozmaicają każdy posiłek. Obiad staje się wędrówką nie tylko poprzez zmysły smaku i zapachu, ale również wzroku, który przyciągają przepiękne i ciekawe formy jego podania.

Misja firmy jest sprawienie, aby codzienne posiłki stawały się niezwykłe poprzez tworzenie bezpiecznych, innowacyjnych i modnych produktów, które dodają kolorytu i elementów zabawy na stołach całego świata. Oferta przeznaczona jest nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy gotowi są na takie wyzwanie.

Zak Designs dostarcza produkty, które spełniają wysokie standardy jakości po przystępnych cenach. Ich produkty nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa dzieci, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, wykorzystywane są specjalne odpinane ramiączka, które uniemożliwiają uduszenie się, słomki wykonane są z materiałów, które nie ulegają uszkodzeniu np. złamaniu w chwili nagryzienia. Wszystkie produkty przechodzą tzw. test upadku, który gwarantuje wytrzymałość produktu w razie upuszczenia go przez dziecko.