Strona benefitsystems.pl jest źródłem informacji o programach motywacyjnych

Niska wydajność pracowników stanowi problem w wielu firmach. Ludzie mogliby wytwarzać więcej i szybciej, ale z różnych powodów tego nie robią. Szefowie i właściciele zakładów starają się zmotywować załogę wyższymi zarobkami. Lecz to nie zawsze się sprawdza. W takich sytuacjach warto postawić na świadczenia pozapłacowe. Znajdziemy je na stronie benefitsystems.pl.

 

Większe zaangażowanie i lojalność

 

Serwis internetowy należący do znanej firmy Benefit Systems, która jest pionierem na polskim rynku w dziedzinie pozapłacowych świadczeń pracowniczych. Oferuje ona programy motywacyjne o różnym charakterze, które zwiększają zaangażowanie, efektywność i lojalność personelu.

Najbardziej znanym przykładem takiego niepłacowego czynnika motywacyjnego jest karta MultiSport, która zapewnia posiadaczowi wstęp do setek siłowni, klubów fitness, gabinetów spa i innych obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Jak wiadomo, uprawianie sportu korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną. Zadowolony pracownik chętniej wykonuje swoje obowiązki, bardziej się stara, bardziej mu zależy na dobru firmy, w której jest zatrudniony. Przedsiębiorstwom opłaca się więc inwestować w programy motywacyjne, jakie są dostępne na benefitsystems.pl.